Афіша заходів виставкового центру.
Вулиця Хрещатик 2, Київ, метро Майдан Незалежності

“Майдан. (Р)Еволюція Духу”

22, 23 - 31 Серпня 2014

До Дня Незалежності України ДП «Український Дім» і Український культурний фронт представляють масштабний історично-мистецький проект “Майдан. (Р) Еволюція Духу”

Детальніше
Презентація виставки «Стихія АРТ і ФАКТІВ» в Українському Домі

22 - 30 Серпня 2014

3 серпня 2014 року о 12.00 в центральній залі Українського Дому відбудеться презентація художньої виставки експонатів Майдану «Стихія АРТ і ФАКТІВ», де будуть представлені оригінальні авторські розписні каски Майдану від початку активних дій і до сьогодні та тематичні інсталяції з використанням світлових композицій.

Детальніше
Виставка дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей»

23 Серпня - 4 Вересня 2014

Благодійний фонд «Омріяна Країна» спільно з Міністерством культури України та Національним центром ділового та культурного співробітництва «Український дім», за підтримки Міжнародного благодійного фонду Гарних справ представляють першу виставку Фестивалю дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей».

Детальніше
Виставка промислових товарів

26 - 29 Серпня 2014

На підтримку національного виробника з 26 по 29 серпня в Третій виставковій залі Українського дому відбудеться виставка промислових товарів.

Чекаємо всіх бажаючих з 11.00 -19.00. Вхід вільний

Концерт "Лагідна та Сувора Українізація"

30 Серпня 2014

30 серпня 2014 року о 19.00 годині в концертному залі Українського Дому відбудеться концерт професора антропології Ореста Лютого "Лагідна та Сувора Українізація". Після концерту відбудеться автограф сесія.

Детальніше

Українский дім, вул. Хрещатик,2 – престижна адреса для престижного заходу.

Виставкові площі. Київ ЕКСПО. Конференц-зали Києва.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Український дім, Конференц-зали
  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів.

  До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Український дім, Виставкові зали
  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні.

  Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Український дім, Концертна зала
  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари

  Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Український дім, Масштабні події
  Масштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Український дім, Послуги з забудови площ
  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Український дім, Розміщення реклами
  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.