Афіша заходів виставкового центру.
Вулиця Хрещатик 2, Київ, метро Майдан Незалежності

Концерт гурту The HeartBeat

31 Жовтня 2014

31 жовтня о 19:00 в концертній залі Українського дому відбудеться концерт гурту The HeartBeat («серцебиття»), який був створений з ціллю не просто запропонувати послухати музику, але й відчути її в своєму серці.

Детальніше
Благодійна акція фонду «Серце миру»

22 Жовтня 2014

22 жовтня о 18.00 в Українському Домі фонд «Серце миру» проводить благодійну акцію, влаштовану дітьми Державної художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка (вони постійно підтримують бійців у зоні АТО, надсилаючи їм свої малюнки - обереги). Захід пройде за підтримки ДП «Український Дім» та «Мiжнародної Дипломатичної Ради в Україні».

Детальніше
Виставка промислових товарів

22 - 25 Жовтня 2014

На підтримку національного виробника з 22 по 25 жовтня в Третьому виставковому залі Українського дому відбудеться виставка промислових товарів.

Презентація книги «Ціна СВОБОДИ - Хроніка звільнення довічно ув'язненого»

19 Жовтня 2014

В неділю 19 жовтня о 15:00 в прес-центрі Українського дому відбудеться презентація книги Дмитра Павліченко "Ціна СВОБОДИ - Хроніка звільнення довічно ув'язненого".

Детальніше
Благодійна конференція People to People

18 Жовтня 2014

18 жовтня 2014 р. в Українському домі відбудеться благодійна конференція People to People. Організатори: HR-спільнота України, спільно з «NDI Foundation» та Благодійним Фондом «Крила Фенікса».

Детальніше
1-й Всесвітній Конгрес Дитини «Ідентичність і сім’я»

17 Жовтня 2014

1-й Всесвітній Конгрес Дитини «Ідентичність і сім’я» відбудеться в Українському домі 17 жовтня 2014 р.

Онлайн трансляція конгресу з Українського дому ukrsoc.tv

Детальніше
БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН НА ПІДТРИМКУ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ АТО

16 - 18 Жовтня 2014

Аукціонний дім «Дукат» у партнерстві з Міністерством закордонних справ України, Фондом культурних ініціатив ArtHuss та ДП «Український дім» ініціюють проведення благодійного аукціону в рамках суспільної ініціативи «АРТ-ФРОНТ», який відбудеться 18 жовтня о 14.00 в Українському домі.

Детальніше
Святковий концерт «Матері за мир»

14 Жовтня 2014

У свято Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня о 16:00 в Українському домі відбудеться святковий концерт «Матері за мир».

Детальніше
Концептуальна виставка "Неможливе - можливо!"

14 - 16 Жовтня 2014

З 14 по 16 жовтня концептуальна виставка "Неможливе - можливо!" презентує в Українському домі твори мистецтва українських художників як продукта духовних шукань і зусиль людини.

Детальніше
«Майдан. Чесні вибори»

13 Жовтня 2014

13 жовтня об 11.00 в прес-центрі Українського дому відбудеться кругий стіл громадської ініціативи «Майдан. Чесні вибори».

Міжнародна виставка породистих котів

11 - 12 Жовтня 2014

В центральній залі Українського дому 11-12 жовтня 2014 р. пройде Міжнародна виставка породистих котів. Виставку проводить "КФЦ "Роял Феліне" під егідою міжнародної федерації FIFe, генеральний спонсор Purina ®Pro Plan®.

Детальніше
Зустріч-єднання родин «НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

28 Вересня 2014

28 вересня 2014 р. о 16.00 год. в концертній залі УКРАЇНСЬКОГО ДОМУ відбудеться ЗУСТРІЧ-ЄДНАННЯ родин «НЕБЕСНОЇ СОТНІ», активних учасників РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, поранених, родин загиблих в боях на Сході та всіх активних учасників подій, пов'язаних з відстоюванням ідей РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ - за краще майбутнє нашої держави, наших дітей та онуків!

Детальніше

Українский дім, вул. Хрещатик,2 – престижна адреса для престижного заходу.

Виставкові площі. Київ ЕКСПО. Конференц-зали Києва.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Український дім, Конференц-зали
  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів.

  До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Український дім, Виставкові зали
  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні.

  Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Український дім, Концертна зала
  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари

  Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Український дім, Масштабні події
  Масштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Український дім, Послуги з забудови площ
  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Український дім, Розміщення реклами
  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.