Хол 3 поверху

Відомості про залу

Хол 3 поверху загальною площею 1300 м2 - ідеальне місце для проведення різних виставок, ярмарок і презентацій. Хол можна орендувати спільно з сусідніми залами, що робить його універсальним для проведення будь-яких типів подій.

Різні мобільні перегородки і споруди можуть бути використані для розділення залу на окремі зони, зручні для вашого заходу. Можна використовувати всю площу Хола або тільки його частину.

Характеристики зали

  • площа зали 1300 м2
  • висота стін 3.2 м
  • гранітна підлога
  • денне освітлення
  • експозиційні софіти
  • доступ до Інтернет, Wi-Fi
  • система кондиціонування

Оренда зали:

Катерина Оранська

Начальник відділу забезпечення та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278 84 90

Moб.: +38 (050) 465 33 68

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Наталія Зубова

Начальник управління організації та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278 33 39

Moб.: +38 (050) 465 33 79

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Хол 3 поверху може бути орендований окремо, а також у комплексі, що дозволить провести будь-який великомасштабний захід, забезпечуючи його повну конфіденційність.

Переговорні кімнати дозволяють організовувати роботу по секціях в рамках великих заходів, з можливістю об'єднання переговорних в блоки від 2-х до 4-х кімнат, що забезпечує гнучке рішення відповідно до вимог організатора заходу.

За вашим бажанням в залі можуть бути сконструйовані переговорні кімнати за допомогою панелей, ці кімнати використовуються для проведення переговорів, нарад, а також засідань по секціях в рамках великих заходів. Переговорні кімнати можна об'єднувати в блоки з 2-х, 3-х і 4-х кімнат.