Конференц-зали

Центральний хол

Про конференц-залу

Задовільнити найвищі вимоги щодо проведення заходу зможе Центральний хол конгрес-центра. Це найкраще місце для проведення самітів, конгресів, форумів, конференцій та шоу-програм

Серед головних переваг приміщення – універсальність. Простора мультифункціональна зала з високими стелями та великими можливостями трансформації простору, дозволяє створювати різноманітні конфігурації для розсадження гостей. Це приміщення ідеально підійде для проведення масштабних подій з загальною кількістю учасників від 150 до 450 персон.

Характеристики зали

 • площа зали 650 м2
 • місткість:
  • клас - 200 персон
  • театр - 450 персон
  • круглий стіл - 80 персон
 • світлодіодний екран 6 м х 4 м
 • телефон
 • доступ до Інтернет, Wi-Fi
 • мобільна система звукопідсилення
 • денне освітлення

Оренда конференц-зали:

Катерина Оранська

Начальник відділу забезпечення та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278 84 90

Moб.: +38 (050) 465 33 68

E-mail: oranska@icc-kiev.gov.ua 


Наталія Зубова

Начальник управління організації та проведення заходів

Teл.: +38 (044) 278 33 39

Moб.: +38 (050) 465 33 79

E-mail: zubova@icc-kiev.gov.ua 

Вільне розміщення столів та стільців у центральному холі змінюється в залежності від формату події. Це робить зал справді універсальним і дозволяє втілювати в життя різноманітні варіації розсадження гостей.

При необхідності можлива установка презентаційної техніки, проектора, екрана, LCD панелі.

Електромережа Українського Дому дозволяє підключення додаткового обладнання потужністю до 50 кВт з будь-якого місця у приміщенні.

Для проведення масштабних заходів існує можливість використання додаткових приміщень. Розташовані поруч конференц-зали використовуються для проведення перемовин, презентацій, тренінгів, майстер-класів, виставок та експозицій.

У Центральному холі проходили такі значущі заходи, як то: Всесвітній газетний конгрес, саміт з питань безпеки та іноваційного використання ядерної енергії, прес-конференції Президентів України, Урочиста церемонія відкриття Дитячого конкурсу Євробачення 2009, Інаугурація Президента України. Усі ці події мали величезний резонанс. Детальніші відомості з фото дивіться у розділі Масштабні заходи.

Послуги конгрес-центра з організації та проведення виставкових та конференц заходів

Відділ проведення заходів надасть всебічну підтримку у плануванні та проведенні будь-якої події. Наші фахівці потурбуються про такі необхідні для успішного проведення заходу деталі, як то: дизайн експозиції, зовнішнє оформлення майданчиків, створення виставкових стендів, підбір тимчасового персоналу, оренда додаткового обладнання, організація фуршетів та кава-брейків.

 • Конференц-зали

  Конференц-зали

  Український дім - ідеальне місце для проведення міжнародних так національних конгресів, конференцій, форцмів, семінарів та інших заходів. До ваших послуг оснащені сучасним конференц-обладнанням зали, які дозволяють проводити як невеликі ділові зустрічі, так і масштабні конференції.

  Детальніше
 • Виставкові зали

  Виставкові зали

  Український дім - унікальний презентаційно-виставковий комплекс, який не має аналогів в Україні. Просторі виставкові зали, холи і велика відкрита площа дозволяють безперешкодно проводити декілька заходів одночасно.

  Детальніше
 • Концертна зала

  Концертна зала

  Концертна зала Українського дому дозволяє проводити на найвищому рівні будь-які заходи: конференції, презентації, з'їзди, прес-конференції та семінари Чудова акустика, новітня кіноапаратура, потужне освітлювальне та звукове обладнання підсилюють враження від шоу-програм і офіційних заходів.

  Детальніше
 • Маштабні події

  Маштабні події

  Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг. Робота за новими технологіями із застосуванням сучасних маркетингових стратегій дозволяє щорічно успішно реалізовувати великі міжгалузеві та мережеві проекти, виводити на український ринок світові виставкові бренди.

  Детальніше
 • Послуги з забудови площ

  Послуги з забудови площ

  Український дім пропонує організаторам послуги з забудови площ, використовуючи власне виставкове обладнання.

 • Розміщення реклами

  Розміщення реклами

  Міжнародний конгресс-центр готовий співпрацювати з різнопрофільними компаніями з розміщення реклами. Пропонуємо площі у центрі Києва для розміщення різноманітних друкованих рекламних матеріалів на спеціально обладнаних стендах.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6