На міжнародному форумі «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі»

 

Юрій Стельмащук представив Україну на міжнародному форумі «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі», який проходив 10 травня 2018 року в Українському домі.

Цей міжнародний форум спрямований на те, щоб об'єднати зусилля всіх соціальних секторів задля досягнення миру та припинення війн на всій планеті через підтримку Декларації миру і припинення війн.

В своїй промові Директор Українського дому зокрема зазначив:
«Проблема збереження миру на Землі – найважливіша, оскільки під час виникнення глобального військового конфлікту в світі з ядерною, хімічною, біологічною зброєю та ядерними технологіями всі інші проблеми втрачають сенс.

І Україна, звичайно, не може бути осторонь у вирішенні цієї важливої для усього людства проблеми – збереження миру та припинення війн. Для наc велика честь брати участь у цьому міжнародному форумі , який об'єднує зусилля всіх соціальних секторів задля досягнення миру. Ми цілком підтримуємо Декларацію миру і припинення війн.
В минулому році в Україні проводилось дослідження, які європейські цінності є найважливішими для нас. За результатами, найбільшою цінністю із запропонованого переліку для україців є «мир» (56,6%), а за ним йде «цінність людського життя» (42,7%).

З метою єдності, усвідомлення великої значимості миротворчих заходів на всіх рівнях влади та громади сьогодні, як ніколи, ми повинні об’єднати зусилля та потенціал суспільства аби подолати перешкоди на шляху до мирного світового простору, де Україна на власному досвіді відчуває наслідки війни».