Гуманітарна експедиція

 

Саме жертовність, як одна із основних ознак українця у важкі для вітчизни часи, ставала стовпом перемоги добра над злом.

«100-а гуманітарна експедиція в зону АТО. Аж не віриться. Як швидко біжить час» - говорить ініціатор та генератор ідеї постачання гуманітарної допомоги, директор Українського дому - Юрій Іванович Стельмащук.

«… Але українці - як мурашки, по крупинці будують спільний дім…» - співає легендарний українець Андрій Скрябін.

«День за днем швидкоплинний час стирає в пам’яті рутину нашого життя і коли тобі колеги та однодумці, які ведуть волонтерську звітність, говорять що зроблено, не віриш, що на початку цієї справи, ти це міг зробити» – розмірковує Юрій Іванович.

Людина сповідує цінності своєю поведінкою. Саме жертовна діяльність, яка є проявом милосердя, не чекаючи на подяку оточуючих – притаманна керівнику колективу однодумців – волонтерів Юрію Стельмащуку.

У сотий раз в гуманітарну експедицію виїхало 5 мікроавтобусів, вщент заповнених продуктами, речами першої необхідності а саме головне – позитивним настроєм і вдячністю воїнам за їх безцінну працю - мир в наших домівках.

Гуманітарна експедиція з Божою допомогою доставила вкрай необхідний бійцям товар в зону АТО. Місію виконано. Команда волонтерів Українського дому приступає до підготовки наступної гуманітарної поїздки.

Хай Бог допомагає! Слава Україні!