ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

 

22-го січня відзначаємо День Соборності України. У цей день у 1919 році відбулось об’єднання східних та західних земель України ЗУНР та УНР утворенням єдиної Соборної держави.

Ідея соборності бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві. Так як і початок закладених Київською Руссю традицій (незалежної) державності України.

Але шлях, який проходить сьогодні Україна, надзвичайно важкий і високу ціну ми платимо, піднявши сотні тисяч воїнів, десятки тисяч волонтерів, які роблять все можливе, щоб зберегти суверенітет, незалежність та єдність нашої країни.

Сьогодні, як ніколи, ми зобов’язані пробудити Дух Соборності, який був народжений на Майдані в спільному міжконфесійному наметі, зібравши людей різних конфесій. І всі ми єднались в єдиній молитві до Бога!! Він пробудив могутній порив власної відповідальності перед майбутнім наших рідних, зробивши безсилими будь-які спроби ворога роз’єднати народ України, протиставити нас один одному. Він об’єднав в Українськом домі дітей багатьох національностей однієї Матері-України. Мобілізував нашу волю в спільному баченні написати Нову Переможну Історію України.

Вірю, якщо всі разом захочемо, обов’язково вийде.

Вірю так, як вірю в Єдину Соборну Апостольску Церкву, Голова якої Христос. Вірю в Боже Благословення Соборної України, народ якої покладає надію на Бога! І він Переможе!!

Тому разом «Брат за Брата» з вірою до Перемоги!

З Днем Соборності, народе України!!