107 гуманітарна експедиція у зону АТО

 

13 грудня 2017 року, у святковий для православних християн День святого Андрія Первозванного, волонтерська команда Українського дому на чолі з директором ДП «Український дім» - Юрієм Стельмащуком відправила в зону АТО 107 гуманітарну експедицію у складі двох середньо вагових мікроавтобусів із цінними для військових предметами, а саме: продукти, предмети особистої гігієни, матраци, ліжка, бензопили, електроінструменти та багато іншого краму, такого потрібного на передовій.

«Ця кропітка волонтерська робота продовжується уже повних чотири роки, ще з часів Майдану» - коментує Світлана Кирильченко - волонтер з позивним «Бджілка». «Саме 5 рудня, в переддень створення Української армії, відзначила для себе чотири роки кропіткої праці у волонтерській місії, спочатку для учасників Майдану, а потім на передову, на війну для захисників Соборності нашої держави!» - продовжує розмову Світлана Іванівна. Одна, напевно, я б уже виснажилась, впала б духом, як би не команда однодумців, безальтернативним лідером якої є Юрій Іванович Стельмащук – майданівець, громадський активіст, молодий політик, розсудливий стратег, духовний наставник та людина з великим серцем.

«Юрій Іванович - Людина, яка себе представляє конкретними вагомими справами, за що йому вдячні сотні людей, з якими він по життю, цеглина до цеглини, будує український дім на міцному фундаменті віри, надії та любові» -підтримує розмову волонтер та громадський активіст, мешканець міста Узин Білоцерківського району Київської області – Петро Миколайович Бондар.

Доба знадобилась волонтерській команді Українського дому, щоб доставити необхідний для наших воїнів товар на передову та повернутись додому. Команда уже готується до наступної поїздки, яку запланувала на 25 грудня.