ОРДЕН НЕСКОРЕНИХ

16 травня

В середу 16 травня 2018 року в концертному залі Українського дому урочисто пройшла церемонія нагородження відзнакою народної пошани – «Орденом Нескорених» тих, хто своїми справами довів, що неможливого для патріота нема.

Детальніше
На міжнародному форумі «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі»

10 травня

Юрій Стельмащук представив Україну на міжнародному форумі «Шлях до соціальної єдності та миру в усьому світі», який проходив 10 травня 2018 року в Українському домі.

Детальніше
Привітання з ВЕЛИКОДНЕМ

8 квітня

Великдень – свято, якому передувала низка підготовки: було пройдено очищення думок, душі і тіла з допомогою великого посту. В Чистий четвер наведено лад в оселі. Пройдено найсуворіший та найсумніший день тижня - Страсна п'ятниця.

Детальніше
З Днем Весни!

8 березня

Жінка - це мир та злагода, любов та турбота, чуттєвість та емоційність! Як багато Ви вміщуєте в собі рис характеру і з якою легкістю досконало володієте ними! Ви є люблячими мамами, коханими дружинами та турботливими сестрами! Саме від Вас завжди йде неймовірна сила жіночого духу, яка з легкістю може змінити весь Світ!

Детальніше
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня

22-го січня відзначаємо День Соборності України. У цей день у 1919 році відбулось об’єднання східних та західних земель України ЗУНР та УНР утворенням єдиної Соборної держави.

Детальніше
107 гуманітарна експедиція у зону АТО

13 грудня

13 грудня 2017 року, у святковий для православних християн День святого Андрія Первозванного, волонтерська команда Українського дому на чолі з директором ДП «Український дім» - Юрієм Стельмащуком відправила в зону АТО 107 гуманітарну експедицію у складі двох середньо вагових мікроавтобусів із цінними для військових предметами, а саме: продукти, предмети особистої гігієни, матраци, ліжка, бензопили, електроінструменти та багато іншого краму, такого потрібного на передовій.

Детальніше
Суспільні перетворення 2017 очима громадських діячів

11 грудня

11 грудня 2017 року в Українському домі за ініциативи журналу «Ukrainian people» відбувся круглий стіл на тему «Суспільні перетворення 2017 очима громадських діячів», в якому взяв участь директор Українського дому - Юрій Стельмащук.

Детальніше
Прийом у Посольстві Японії в Україні

7 грудня 2017 р.

Директор Українського дому, Юрій Стельмащук, взяв участь у святковому прийомі, організованому японським посольством в Україні.

Детальніше
XVII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

9 листопада

9 листопада – у День української мови та писемності – директор Українського дому Юрій Стельмащук взяв участь у XVII Всеукраїнському диктанті єдності.

Детальніше
Перший Національний Конгрес волонтерів

27 вересня

Виступаючи на Першому Національному Конгресі волонтерів, директор ДП «Український дім» - Юрій Іванович Стельмащук відмітив, що «волонтерство або волонтерська діяльність фактично в перекладі означає (добро-вільне) складається з двох слів - ДОБРО і ВОЛЯ. Сьогодні в Україні це поняття набуває нового якісного змісту. Волонтери першими, нарівні з військовими-добровольцями, пішли на фронт і стали на захист України і, завдяки їх зусиллям, ми змогли утримати мир. Завдяки волонтерам ми нагодували і одягли армію, вилікували бійців, змогли налагодити роботу інфраструктури і так далі, список можна продовжувати до нескінченності, ви це і так самі знаєте.

Детальніше
Презентація книги «Енциклопедія дитячих талантів»

13 вересня

13 вересня в Українському домі відбулась урочиста презентація книги «Енциклопедія дитячих талантів». Видавець книги Тетяна Петракова, досвідчений соціальний діяч у сфері дитячої творчості та медіа.

Детальніше
Гуманітарна експедиція

10 вересня

Саме жертовність, як одна із основних ознак українця у важкі для вітчизни часи, ставала стовпом перемоги добра над злом.

Детальніше
Книжкова виставка в Українському домі

31 серпня

Протягом багатьох років, в кінці літа, вже доброю традицією стало проведення в Українському домі щорічної книжкової виставки-ярмарку до Дня Знань. Цей рік не став винятком. Організатори заходу: ДП «Український дім» та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Детальніше
Інтерв’ю директора Українського дому журналу «Дипломат»

ЮРІЙ СТЕЛЬМАЩУК: «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» - ЦЕНТР НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІДЕЇ»

Детальніше
Чим може «старий добрий» Українській дім допомогти в реформуванні держави – Юрій Стельмащук

Сьогодні Українській дім один із атрибутів нашої держави. Враховуючи ті події, які останнім часом відбулись в Українському домі, вони підкреслюють і акцентують напрямок нашої роботи саме на національну ідею. Тому ми розуміємо, що незважаючи на ситуацію, яка склалася в нашій державі на сході, економічну ситуацію, що без серьозної світоглядної платформи об’єднати народ практично неможливо.

Детальніше

Український дім, вул. Хрещатик, 2 – престижна адреса для престижного заходу.

Виставкові площі. Київ ЕКСПО. Конференц-зали Києва.