Перший Національний Конгрес волонтерів

27 вересня

Виступаючи на Першому Національному Конгресі волонтерів, директор ДП «Український дім» - Юрій Іванович Стельмащук відмітив, що «волонтерство або волонтерська діяльність фактично в перекладі означає (добро-вільне) складається з двох слів - ДОБРО і ВОЛЯ. Сьогодні в Україні це поняття набуває нового якісного змісту. Волонтери першими, нарівні з військовими-добровольцями, пішли на фронт і стали на захист України і, завдяки їх зусиллям, ми змогли утримати мир. Завдяки волонтерам ми нагодували і одягли армію, вилікували бійців, змогли налагодити роботу інфраструктури і так далі, список можна продовжувати до нескінченності, ви це і так самі знаєте.

Детальніше
Презентація книги «Енциклопедія дитячих талантів»

13 вересня

13 вересня в Українському домі відбулась урочиста презентація книги «Енциклопедія дитячих талантів». Видавець книги Тетяна Петракова, досвідчений соціальний діяч у сфері дитячої творчості та медіа.

Детальніше
Гуманітарна експедиція

10 вересня

Саме жертовність, як одна із основних ознак українця у важкі для вітчизни часи, ставала стовпом перемоги добра над злом.

Детальніше
Книжкова виставка в Українському домі

31 серпня

Протягом багатьох років, в кінці літа, вже доброю традицією стало проведення в Українському домі щорічної книжкової виставки-ярмарку до Дня Знань. Цей рік не став винятком. Організатори заходу: ДП «Український дім» та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Детальніше
Інтерв’ю директора Українського дому журналу «Дипломат»

ЮРІЙ СТЕЛЬМАЩУК: «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ» - ЦЕНТР НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІДЕЇ»

Детальніше
Чим може «старий добрий» Українській дім допомогти в реформуванні держави – Юрій Стельмащук

Сьогодні Українській дім один із атрибутів нашої держави. Враховуючи ті події, які останнім часом відбулись в Українському домі, вони підкреслюють і акцентують напрямок нашої роботи саме на національну ідею. Тому ми розуміємо, що незважаючи на ситуацію, яка склалася в нашій державі на сході, економічну ситуацію, що без серьозної світоглядної платформи об’єднати народ практично неможливо.

Детальніше

Український дім, вул. Хрещатик, 2 – престижна адреса для престижного заходу.

Виставкові площі. Київ ЕКСПО. Конференц-зали Києва.