Yoga Expo

 

З 24 по 26 листопада 2017 року в Українському домі відбулась велика виставка - фестиваль Yoga Expo, гасло якої: «Подія, що поєднує». Виставка-фестиваль була присвячена розвитку особистості, ідеї здорового способу життя, вегетаріанству та веганству. Yoga Expo поєднує однодумців у здоровому способі життя, зміцнюючи тіло, свідомість та дух.

Під час виставки працював ярмарок під назвою Ganesh bazar, де було усе, окрім цигарок, алкогольних напоїв та кави. У ярмарку приймали участь такі учасники виставок, як: Кураж Базар, VedaLife, Kyiv Vegan Boom, Hand made та інші.

Проект Yoga Expo є некомерційним. Він незалежний від релігійних організацій чи політичних партій. Залучені кошти були скеровані на організацію фестивалю, а залишок - на благодійність. Благодійна діяльність ярмарки-виставки проходить під патронатом фонду «Благодарное сердце». Виставку відвідало майже 10 000 відвідувачів.

Кульмінацією фестивалю був представлений торт-гігант вагою 2 тонни, який внесений до Книги рекордів України, так само, як і грандіозна хмара солодкої вати, котра привабила увагу різних телеканалів та ЗМІ.

Під час виставки відбулася урочиста церемонія нагородження «Людина року Yoga Expo», нагороди були вручені громадським діячам за вагомі внески в оздоровлення суспільства.

Графік роботи:

24-26 листопада

Вхід вільний.