Ярмарок вакансій «Франція в Україні»

 

В четвер 26 квітня 2018 року в Українському домі відбувся Другий ярмарок вакансій французьких компаній в Україні, організований Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU).

Ярмарок вакансій «Франція в Україні» - це ефективний майданчик для спілкування між роботодавцями та спеціалістами, які перебувають у пошуку нової перспективної роботи в міжнародних компаніях в Україні.
Протягом Ярмарку студенти, випускники та досвідчені працівники в пошуку нових можливостей безпосередньо зустрічалися з представниками французьких компаній та мали змогу розглядати запропоновані вакансії.
 
Під час виставки представники компаній-учасників презентували актуальну інформацію про власні підприємства, відкриті вакансії та кар’єрні можливості. Також менеджери проводили міні-співбесіди з усіма бажаючими.
Серед учасників заходу були представлені такі міжнародні компанії: Crédit Agricole, Auchan, Sanofi-Aventis Ukraine, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Bigboard, Servier, Lactalis, Leroy Merlin, L’Oréal, Danone, ALD, Schneider Electric, PSA Groupe, Mazars, Jeantet, Bel Shostka, Euralis, Egis, Verallia, L’Occitane, Caudalie, Imerys та інші.
Французький ярмарок вакансій відбувся саме для тих, хто бажав розпочати або продовжити кар’єру в міжнародній компанії, має активну життєву позицію та прагнете розвивати власні навички, має чи здобуваєте вищу освіту та прагне проявити свої таланти у професійному житті, щоб зреалізувати себе та здобути визнання.

Графік роботи:

26 квітня