Ярмарок вакансій «Франція в Україні»

 

26 квітня 2018 року в Українському домі відбудеться Другий ярмарок вакансій французьких компаній в Україні, організований Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIFU).

Ярмарок вакансій «Франція в Україні» - це ефективний майданчик для спілкування між роботодавцями та спеціалістами, які перебувають у пошуку нової перспективної роботи в міжнародних компаніях в Україні.

Протягом Ярмарку студенти, випускники та досвідчені працівники в пошуку нових можливостей матимуть змогу зустрітися з представниками французьких компаній та розглянути запропоновані вакансії.

Під час виставки представники компаній-учасників презентуватимуть актуальну інформацію про власні підприємства, відкриті вакансії та кар’єрні можливості. Також менеджери проведуть міні-співбесіди з усіма бажаючими.

Серед учасників заходу будуть представлені такі міжнародні компанії: Crédit Agricole, Auchan, Sanofi-Aventis Ukraine, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Bigboard, Servier, Lactalis, Leroy Merlin, L’Oréal, Danone, ALD, Schneider Electric, PSA Groupe, Mazars, Jeantet, Bel Shostka, Euralis, Egis, Verallia, L’Occitane, Caudalie, Imerys та інші.

Французький ярмарок вакансій саме для Вас, якщо Ви:
- бажаєте розпочати або продовжити кар’єру в міжнародній компанії;
- маєте активну життєву позицію та прагнете розвивати власні навички;
- маєте чи здобуваєте вищу освіту;
- прагнете проявити свої таланти у професійному житті.

Зареєструйтесь та розпочніть стрімкий кар’єрний шлях разом з CCIFU!

Вхід безкоштовний. Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://www.ccifu.com.ua/ua/jarmarok-vakansii/rejestracija/

Графік роботи:

26 квітня