Ярмарок святкових подарунків «Чобіток Святого Миколая»

 

З 14 по 16 грудня в Українському домі відбудеться традиційний зимовий ярмарок різдвяних та новорічних подарунків «Чобіток Святого Миколая».

Всі ми любимо і щороку з нетерпінням чекаємо свята Миколая! І Український дім вже вкотре організовує ярмарок святкових подарунків за участі майстрів з різних куточків України - «Чобіток Святого Миколая».

У ці дні, коли на подарунки чекають навіть дорослі, саме в Українському домі ви зможете придбати новорічні «презенти»: ароматичні свічки, Різдвяне печиво, hand made прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі, багато інших невід’ємних елементів новорічного декору та інтер’єру, гастрономії.
 
«Чобіток Святого Миколая» - це пишний зимовий ярмарок, на якому цікаво дорослим і малим; це неповторний колорит справжнього українського ярмаркування, що створює святкову атмосферу!!!

На ярмарку проводитимуться майстер-класи декоративно-прикладного мистецтва, буде також проходити книжкова виставка: різдвяні казки для дітей, розмальовки від Чудотворця Миколая, кращі твори літератури, нові видання відомих авторів, справжня альтернатива «інтернет – розвитку» для дитини будь-якого віку!

«Чобіток Святого Миколая» всіх на ярмарку чудовому чекає!!!
Поспішайте за подарунками!

Чекаємо на Вас 14-16 грудня з 11:00 до 19:00.
Вхід вільний.

Куратор заходу: Заіченко Ганна (050) 465 33 96

Графік роботи:

14-16 грудня

з 11:00 до 19:00.

Вхід вільний.