Ярмарок святкових подарунків «Чобіток Святого Миколая»

 

Український дім на Європейські площі започаткував  нову сучасну традицію – ярмарок святкових подарунків. З 10 по 13 грудня в Українському домі відбувся  передріздвяний ярмарок «Чобіток Святого Миколая».

У перший місяць зими вся Європа готується до Різдва. Вулиці прикрашають святковими вогниками, на прилавках магазинів з’являється печиво у вигляді ялинок, звіряток, зірочок, усі метушаться, щоб купити подарунок для своїх рідних і близьких.

«Я рада, що кияни починають святкувати День Миколая, що вони вірять у це свято. А ще я більш задоволена, що організатори зробили цей захід. Прийшовши, я відчула запах смачної кави  і дерев’яних виробів. З першого погляду на прикраси, мені хотілось купити абсолютно усе:  і червоного оленя, і сніговика, і магніт на холодильник, і коробку для цукру, і печиво. Кожен виріб оригінальний і дуже гарний», - Олена Яковенко, відвідувачка заходу ділиться враженнями. 

На ярмарку кожен мав змогу придбати різдвяне печиво, ароматичні свічки, hand made прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі, гарячий шоколад та запашний чай з лимоном і корицею тощо.

«Мене найбільше здивувала і подарувала настрій одна учасниця ярмарку. Підійшовши до прилавку я почула, що десь грає музика «Merry Christmas». Ця мелодія створила атмосферу справжнього наближення свята і змусила мене повірити у зимове чудо напередодні Святого Миколая», - розповідає відвідувачка ярмарку Наталія Черних.

У заході взяли участь більше 50 учасників -  представники handmade продукції, які із любов’ю виготовили кожну деталь.

Нагадуємо, що головні святкування Нового року в Українському домі розпочнуться з 25 грудня. На вас чекатиме вистава «Пригоди козаків у Грузії». Квитки уже у продажу.

Дякуємо, що Ви з нами.

nikolay

Графік роботи:

10 - 13 грудня

З 10.00 до 19.00

Вхід вільний