«Як будувати рідну хату?»

4 червня в Українькому домі у рамках проекту «Бізнес Credo» Львівська бізнес-школа УКУ провела зустріч підприємців з з Блаженнішим Любомиром Гузаром, Архиєпископом-емеритом Української Греко-Католицької Церкви.

Головна тема зустрічі «”Як будувати рідну хату”: послання митрополита Андрея Шептицького і сучасний контекст».

«Ясно, як на долоні, що Рідна Хата не повстане, якщо не буде українського моноліту, коли українці-самостійники не зможуть обходячи всі різниці, які їх ділять, завести між собою якнайбільшу єдність… Якщо хочемо всенаціональної Хати, бажанням глибоким і щирим, якщо та воля не є тільки фразою, ілюзією, то вона мусить проявлятися на справах, і ті справи мусять вести до єдності…», – із пастирського послання митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату?».

Тези зустрічі:
Громадські об’єднання і соціальні ініціативи як фундамент громадянського суспільства
«Родина і громада є, сказати б, протоплазмами, первісними клітинами, з яких складається людське суспільство. Обидві ці організації будуть тим сильнішими та тривалішими, чим більше будуть зважати на природу та її закони»
Чи кожна влада походить від Бога і чому кожен несе відповідальність за її вибір?
«Провідна влада походить від Бога, бо вона є природною консеквенцією людської природи і суспільного життя людини… Та влада лежить у природі народу, тобто всього народу, не якоїсь поодинокої людини».
«На чому опирається єдність хати?» Єдність держави, народу і церкви: постмайданний контекст  
«Ту релігійну єдність, може, вдасться досягнути легше, ніж могло б видаватися – все те поміж нами або одне й те саме, або в усіх цих речах різнимося хіба тільки в дрібницях...»

Зустріч надала можливість  власникам та топ-менеджерам  поспілкуватись у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі.