XX Міжнародна конференція АСНУ і Міжнародна виставка-форум нерухомості та інвестицій KIEV PROPERTY EXPO-FORUM

 

З 19 по 21 травня в Українському домі пройшла головна для українського ринку нерухомості подія 2016 року - ювілейна XX Міжнародна конференція АСНУ і 1-я Міжнародна виставка-форум професіоналів ринку нерухомості та інвестицій (KIEV PROPERTY EXPO - FORUM).

Незважаючи на всі політичні та економічні складнощі, з якими за цей чималий термін стикалася наша країна, Конференція збирала чималу аудиторію зацікавлених в зростанні і розвитку ринку нерухомості України. У цьому році організатори, крім насиченої інформаційної програми, передбачили безліч сюрпризів і приємних несподіванок для гостей ювілейного події.

Паралельно з конференцією 19-21 травня пройшла 1-а Міжнародна виставка-форум професіоналів ринку нерухомості та інвестицій (KIEV PROPERTY EXPO-FORUM). Організаторами виставки-форуму виступили: виставкова компанія ТОВ «Експо Едженсі» і Асоціація фахівців з нерухомості (ріелторів) України. До участі у виставці-форумі залучені українські та міжнародні інвестори, керівники підприємств і великих компаній, представники малого та середнього бізнесу. Захід зміг забезпечити умови для взаємодії професіоналів українського ринку нерухомості з представниками закордонного ринку. В рамках виставки-форуму було заплановано проведення круглих столів і тематичних виступів.

Графік роботи:

19 - 21 травня