XIII Міжнародний фестиваль мов та культур «КОЛЬОРИ СВІТУ»

 
15 травня в Українському домі відбулась виставка-ярмарок робіт учасників Міжнародного фестивалю мов та культур.
 
У відкритті заходу взяли участь: Сергій Телешун – доктор політичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України; Діана Попова – директор департаменту культури КМДА; Міхеіл Уклеба – Надзвичайний та Повноважний посол Грузії в Україні; Ігор Турянський – український дипломат, надзвичайний та Повноважний посол України, а також представники з інших країн світу.
 
Під час відкриття усі поважні гості одноголосно сказали, що майбутнє України та світу у руках молоді.  Ігор Турянський зазначив: «Подібні заходи викликають більше позитиву, ніж будь-які інші. Майбутнє належить молодому поколінню. Беріть усе у свої руки, а ми підтримаємо і допоможемо вам у цьому».
 
Під час заходу були представлені традиційні для різних країн народні промисли та ремесла, що супроводжувались майстер-класами та дегустацією  страв різних народів.
 
Апофеозом події стала урочиста церемонія нагородження фіналістів Українського фіналу ХІІІ-го Міжнародного фестивалю мов та культур.
 
Розпочалося нагородження виконанням українського та турецького гімну. Ведучі заходу мали одяг кольорів українського та турецького прапору.
 
На сцені виступали представники різних національностей. Відчуваласьдружня та тепла атмосфера, взаєморозуміння, солідарність та підтримка.
 
У цей нелегкий для країни час надзвичайно важливим є просування та представлення України в міжнародному просторі.
 
Колектив загальноосвітнього навчального закладу Міжнародної школи І-ІІІ ступенів «Меридіан» прикладає багато зусиль для того, щоб зробити власний посильний внесок у процес встановлення культурних зв‘язків з іншими державами та розвитку міжнародного співробітництва.
 
Однією з важливих подій в рамках партнерства та дружби країн є Міжнародний фестиваль мов та культур. Його головна мета – поширення дружби, порозуміння і любові між представниками різних країн та культур, обмін досвідом та знаннями, популяризація вивчення української мови іноземцями та турецької мови представниками інших країн.