XIІI Київська міжнародна книжкова виставка

 

З 20 по 23 квітня 2017 року усіх шанувальників книги, любителів читання запросив до себе Український дім на Київську міжнародну книжкову виставку, яка стала подією всеукраїнського масштабу, що об’єднала видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.

Чотири дні поспіль відвідувачі знайомилися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції.

На виставці широко було представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання. Жваво працював «Літературний салон», де усі зацікавлені спілкувалися як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві.

В «Літературному салоні» щодня проходили цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, майстер-класи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання. Під час виставки, традиційно, відбулася Благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен присутній на виставці мав змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу.

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечували ДП «Український дім» та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Графік роботи:

20-23 квітня