XII Київська міжнародна книжкова виставка

 

Всіх шанувальників книги та любителів читання об’єднала XII Київська міжнародна книжкова виставка, яка пройшла 19-22 травня в Українському домі — Міжнародному виставковому конгрес-центрі Києва.

Цей масштабний захід, об’єднав видавців, книгорозповсюджувачів, авторів і звичайних книголюбів.

Чотири дні поспіль відвідувачі знайомились з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції.

На виставці широко було представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Відвідувачів гостинно зустрічав «Літературний салон», де усі зацікавлені змогли поспілкуватися як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві.

В «Літературному салоні» щодня проходили цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, майстер-класи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Під час виставки традиційно відбувалася: Благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен бажаючий мав змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу нашої країни.

Проведення міжнародної книжкової виставки мало на меті утвердження в суспільстві престижу української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, налагодження співпраці між вітчизняними та зарубіжними видавцями та книгорозповсюджувачами, сприяння розвитку виставкової діяльності, посилення її впливу на науково-технічне та технологічне оновлення вітчизняного виробництва видавничої продукції, як єдиного в Україні виставкового заходу загальнодержавного рівня.

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечували Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Державне підприємство «Український дім».

Графік роботи:

19 - 22 травня

з 10.00 до 19.00