XI Київська міжнародна книжкова виставка

21- 24 травня в Українському домі відбулася XI Київська міжнародна книжкова виставка - подія всеукраїнського масштабу, що об’єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.
 
Директор Українського дому Юрій Стельмащук, вітаючи присутніх, під час урочистого відкриття, зазначив, - «Саме ресурс інтелектуальний та бажання розвиватися піднімає людину на той рівень, коли вона створює продукт, який буде потрібним не лише країні, а й світовій спільноті. Відповідно такий продукт завжди приноситиме і повагу».
 
Відвідувачі виставки мали змогу ознайомитись з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами. У рамках виставкового заходу були проведені тематичні «круглі столи» з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження, семінари, майстер-класи, автограф-сесії, учасниками яких будуть головні редактори провідних видавництв, письменники, ілюстратори, літературні критики, мистецтвознавці.
 
Організатор мистецького соціального проекту - творче об'єднання "Всі мрії".
 

міжнародна книжкова виставка міжнародна книжкова виставка міжнародна книжкова виставка

міжнародна книжкова виставка міжнародна книжкова виставка міжнародна книжкова виставка міжнародна книжкова виставка

міжнародна книжкова виставка міжнародна книжкова виставка

міжнародна книжкова виставка міжнародна книжкова виставка