Виставка «Так, це геноцид!», присвячена 101-й річниці Геноциду вірмен 1915 року

 

23 квітня в 16.00 в Українському домі в рамках заходів, присвячених 101-й річниці Геноциду вірмен 1915 року в Османській імперії, почне свою роботу виставка під символічною назвою «Так, це геноцид!». Організатором виставки є молодіжна організація NOR EDGE за підтримки Київської Вірменської Громади.

На виставці буде представлено понад 200 унікальних фотоматеріалів з архівів National Geographic, посольств і представництв різних країн, зібраних по всьому світу, які підтверджують, що Геноцид вірмен 1915 року був і є історичним фактом. Крім того, відвідувачі зможуть побачити матеріали про боротьбу вірмен усього світу за визнання Геноциду 1915 року, про реакцію світу на ці події, а також про те, яка Республіка Вірменія і її місце в сучасному світі.

Кожне фото буде супроводжуватися конкретною історією, розказаної реальним очевидцем, яка яскраво проілюструє, що саме зображено на даному фотоматеріалі і як дана подія відбулася. Також біля кожного представленого на виставці стенду будуть працювати консультанти, основне завдання яких - повноцінно розповісти не тільки про виставку в цілому, але і про кожен конкретний подію, зображеному на фото.

«Наша мета - не просто в черговий раз нагадати всім про Геноцид вірмен 1915 року, але продемонструвати сам факт злочину проти людства, - коментує співорганізатор виставки, представник молодіжної організації NOR EDGE Ошин Погосян. - Ми прагнемо, перш за все, показати, як вірмени живуть з усвідомленням цього факту сьогодні, як вони розвиваються по всьому світу, як вони борються за визнання Геноциду, ніж взагалі живе Вірменія і яка вона для всього світу. Причому продемонструвати це через конкретні факти - очима очевидців з усієї Європи».

Очікується, що на виставці будуть присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменії в Україні Андранік Манукян, Глава Української Єпархії Вірменської Апостольської церкви Єпископ Маркос Оганесян, голова Київської Вірменської Громади Норік Геворкян.

Вхід на виставку вільний.

Телефон для довідок (044) 461-91-23

Графік роботи:

23 квітня