Всеукраїнський Форум «Надія на життя»

 

1 грудня 2016 року в Українському домі – Центрі національної ідеї відбувся перший Всеукраїнський Форум «Надія на життя» - загальнонаціональній платформі, яка стала базовою для обговорення головних питань та визначення стратегії розвитку у галузі реабілітації в Україні. Темою Форуму була: «Медична, фізична, психологічна та соціальна реабілітація в Україні. Виклики ХХI століття»

Метою, яку перед собою поставили організатори заходу, було започаткувати розбудову єдиної багатопрофільної мережі реабілітаційних центрів в Україні для координації зусиль всіх видів медичних, соціально-психологічних установ з реабілітації уразливих груп населення в Україні, у т.ч. учасників антитерористичної операції на сході України, алко- і наркозалежних, людей з інвалідністю та інших осіб, що потребують допомоги. Була обговорена тема створення єдиної багатопрофільної реабілітації, розробки законодавчої бази, формування єдиної бази контрагентів – надавачів реабілітаційних послуг та ін.

Форум об’єднав кращих українських та зарубіжних експертів з різних видів реабілітації, представників влади, фахової освіти, громадських та благодійних організацій – всіх, хто зацікавлений у наданні та отриманні якісних реабілітаційних послуг в Україні.

На Форумі через Панельну дискусію з експертами відбулось обговорення актуальних питань реабілітології у форматі “Світового кафе”, як методу напрацювання ідей. Тут учасники були залучені до розробки стратегії розвитку реабілітаційної галузі України разом з колегами державного, громадського та комерційного секторів. Протягом дня на локації «Живий довідник організацій» всі бажаючі отримували безкоштовні консультації з питань медичної, психологічної та соціальної реабілітації, мали можливість знайомитись з діяльністю українських реабілітаційних установ, організацій та компаній.

Після завершення Форуму відбувся благодійний концерт Євгенія Хмари та симфонічного оркестру. Кошти, отримані від продажу квитків, були направлені людям, що потребують термінової реабілітації.

За результатами Форуму було розпочато роботу по створенню Асоціації реабілітологів України та створено робочу групу, яка координуватиме взаємодію між організаціями реабілітаційної галузі.

Графік роботи:

1 грудня