Всеукраїнський фестиваль “ROBOfirst - більше ніж роботи” LEGO. КОСМОС. РОБОТИ.

 

У вихідні дні, 6 та 7 квітня 2019 року понад 5 тисяч відвідувачів поринули у галактичну пригоду в Українському домі разом з учасниками Всеукраїнського фестивалю “ROBOfirst - більше ніж роботи”!

ROBOfirst -2 дні майстер-класів з робототехніки та програмування, наукові експерименти та науково-популярні лекції, змагання роботів, дитячі космічні проекти, виступи представників STEM-освіти, та, звісно ж, величезна кількість розваг для дітей будь-якого віку!

Головною подією фестивалю був фінал Всеукраїнського етапу міжнародного чемпіонату FIRST LEGO League, що зібрав 55 кращих команд – 500 школярів-винахідників з усіх куточків України.

Крім того, у рамках заходу відбувався фестиваль FIRST LEGO League Junior, на якому зустрілися 74 команди – понад 400 учнів у віці 6-9 років, що демонстрували свої зібрані з LEGO проекти місячних баз.

FIRST LEGO League – це міжнародна STEM-програма для школярів, що з’явилася у США в 1998 році. На сьогодні у ній беруть участь понад 200 тисяч учасників з 98 країн світу. Учасники програми демонструють свої навички з робототехніки та програмування, а також знання у сферах, пов’язаних з темою сезону, створюючи власних роботів та розробляючи інноваційні стартапи.

Це варто було побачити, щоб отримати чимало позитивних вражень.

 

Графік роботи:

6 та 7 квітня