«ФЕСТИВАЛЬ МОРОЗИВА». Свято солодощів та розваг до Дня Києва

 

У Києві, два дні поспіль 26 та 27 травня 2018 року в самому серці столиці, в Українському домі відбувалось свято солодощів та розваг, під час святкувань Дня Києва та фіналу Ліги чемпіонів - 2018.

Свій улюблений смак на Фестивалі морозива знайшли понад 15 тисяч відвідувачів та гостей свята. Адже свою найкращу продукцію у широкому асортименті пропонували найвідоміші брендові вітчизняні виробники морозива в Україні.

У програмі Фестивалю відбувались: концертні шоу-програми, різноманітні розваги за участю аніматорів та мультиплікаційних героїв, забави, безпрограшні лотереї, конкурси з мильними кульками, фото з мультиплікаційними персонажами, розмальовування аквагримом та тату, вікторини, ігрові конкурси для дітей з нагородженням переможців кращими зразками морозива.

Тож Фестиваль морозива завоював серця як дітей так і дорослих, адже це прекрасна можливість поласувати морозивом і солодощами та відпочити разом з усією сім’єю у центрі столиці, цікаво та смачно відзначаючи День Києва.
Організаторами цього велелюдного дійства були ДП «Український дім» та Асоціація українських виробників «Морозиво і заморожені продукти».

Графік роботи:

26-27 травня

з 11.00 до 20.00

Вхід вільний