Всеукраїнський «ФЕСТИВАЛЬ МОРОЗИВА». Свято солодощів та розваг до Дня Києва

 

Із усіх заходів з нагоди святкування Дня міста Києва у 2017 році, 1535 річниці першої згадки про Київ, чи не наймасовішим та потужним було свято солодощів та розваг, яке проходило в Українському домі.

В цей знаменний для киян та усіх українців день, лише тут можна було знайти свій улюблений смак дитинства на Всеукраїнському «Фестивалі морозива», який проходив два дні 27 та 28 травня в Українському домі.

Свою кращу продукцію у широкому асортименті запропонували найвідоміші вітчизняні виробники морозива в Україні. У програмі Фестивалю проходила концертна шоу-програма, відбувались розваги за участю аніматорів та мультиплікаційних героїв, проходили запальні забави, безпрограшні лотереї, конкурси з мильними кульками, професіонали робили фото з мультиплікаційними персонажами, діти розмальовування аквагримом або тату, відбувались вікторини, ігрові конкурси для дітей з нагородженням переможців кращими зразками морозива.

Організаторами масштабного заходу були ДП «Український дім» спільно з Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти».

Графік роботи:

27-28 травня

з 11.00 до 20.00

Вхід вільний.