Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок

 

Цьогоріч в Українському домі традиційно відбувся VI Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок. Тішить те, що з кожним наступним роком, кількість відвідувачів зростає, є і постійні відвідувачі і це вже стало родинною традицією разом із сім’єю відвідувати нашу ярмарку.

Серед українців поширений національний звичай – благословення їжі на Великдень. Кожна господиня завчасу вирішує яким рецептом скористатися, випікаючи паски, яким орнаментом оздобити пасхальний рушник та кошик до свята, як прикрасити оселю та розмалювати нарядні писанки...

Все це протягом трьох днів можна було придбати, опанувати, скуштувати, змайструвати, приміряти та покрасуватись саме в Українському домі під час проведення з 13 по 15 квітня Всеукраїнського благодійного Великоднього ярмарку!

«У нас свою продукцію представляли підприємства харчової промисловості, народні майстри, магазини подарунків, сувенірні компанії та творчі майстерні. Відвідувачам було запропоновано багатий та вишуканий (кошерний) асортимент святкового товару, адже ярмарки в Українському домі славляться своєю популярністю та незабутньою атмосферою» - говорить Олена Нікіфорова, безпосередній куратор та керівник проекту.

В рамках заходу також працювала «Благодійна майстерня», де кожен відвідувач зміг долучитися до добрих справ і за допомогою народних майстрів опанувати ази самобутності українських ремесел та відвідати сучасні майстер-класи.

Також під час ярмарку було зібрано чималу кількість продуктів харчування та коштів від продажу виробів, виготовлених у «Благодійній майстерні», які тепер будуть передані організаторами нашім бійцям в зону АТО.

Графік роботи:

13-15 квітня

з 11:00 до 19:00

вхід вільний