"Всесвітній день сімейного лікаря"

 

19 травня в Українському домі за підтримки Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) імені Шупика МОЗ України, та міжнародної громадської організації "Міжнародна асоціація "Здоров’я суспільства" зібрали фахівців різних галузей медичної науки на щорічній науково-практичній конференції з міжнародною участю на "Всесвітній день сімейного лікаря".

Учасники конференції зібралися для висвітлення нових напрямків та технологій, здобутків та перспектив розвитку сімейної медицини в Україні, актуальних питань первинної медичної допомоги в загальній системі охорони здоров’я, щодо формування та збереження здоров’я населення, новітніх підходів до освіти сімейних лікарів.

Під час роботи конференції в холі перед конференц-залою працювала виставка лікарських препаратів фармакологічних компаній. В ході роботи конференції було заплановано проведення презентацій, круглих столів, прес-конференцій тощо.

Дату проведення конференції було вибрано не випадково. Справа в тім, що з 2011 року за рішенням Всесвітньої організації сімейних лікарів (WONCA) Всесвітній день сімейного лікаря відзначається саме 19 травня.

Всесвітня організація сімейних лікарів WONCA заснувала щорічне святкування Всесвітнього дня сімейного лікаря і закликала всіх своїх членів приєднатися до проведення цього свята на місцях і організувати заходи присвячені цьому Дню. Це дасть можливість підкреслити важливий внесок сімейних лікарів в охорону здоров'я у всьому світі.

Святкування в Україні Всесвітнього дня сімейного лікаря розпочалося на регіональному рівні в Київській області з 19 травня 2015 року.

На національному рівні в Україні Всесвітній день сімейного лікаря святкуватиметься вперше 19 травня 2016 року. До участі у конференції запрошено фахівців та молодших спеціалістів з сімейної медицини, терапії, педіатрії, інфекційних хвороб та інших галузей медицини.

Графік роботи:

19 травня