Всесвітній день без тютюну

 

31 травня у Всесвітній день без тютюну народні депутати разом із коаліцією громадських організацій «За вільну від тютюнового диму Україну» провели акцію біля Українського дому.

Цьогоріч антитютюновий день активісти відзначали під гаслом «Тютюн – загроза для розвитку». Учасники акції принесли надувні кулі, які символізували людські життя, економічні та екологічні ресурси, які знищує тютюн. Персонаж у костюмі тютюнового лобіста пропалював ці кулі сигаретним недопалком.

Щоб у подальшому попередити згубний вплив куріння, потрібно на законодавчому рівні вирішувати цю проблему – заявляли виступаючі. Тому інші кулі представляли антитютюнові інструменти, відображені в законопроектах №2820 та №4030а, що покликані зменшити поширеність куріння в Україні й мінімізувати тютюновий тягар, який є перешкодою для сталого розвитку нашої держави. Ці кулі випустили у небо як мрію про «Майбутнє без тютюну».

Нажаль, акція була не чисельною і з заявлених спікерів прийшли не всі. Але суспільство оцінить в майбутньому ці потуги організаторів заради нашого здорового майбутнього.

Графік роботи:

31 травня

о 12:00