«Все буде гаразд»

 

8 червня у концертній залі Українського дому відбулося найбільш довгоочікуване свято Української музики! Для всіх шанувальників виконував пісні, віртуозний вокаліст, Народний артист України, співак, композитор, поет - Тарас Петриненко, разом з Народною артисткою України - Тетяною Горобець.

У програмі під назвою «Все буде гаразд» звучали нові та найвідоміші пісні майстра, такі як: «Україна», що перетворилась на своєрідний неофіційний гімн України, «Пісня про пісню», «Господи, помилуй нас», «Любов моя», «Новий рік», «Ми не закінчили розмову» та ін.

Вічний романтик, лірик з гарячим козацьким серцем Тарас Петриненко творить музику, якій непідвладні ні час, ні мода. Його пісні наповнені глибоким змістом, болем, вірою і надією, що в Україні обов’язково все буде добре. І, продовжуючи ліричні настрої, разом із камерним співом Тараса Гаринальдовича, чути ніжний голос народної артистки Тетяни Горобець.

Жива музика, відверте спілкування з глядачами, поетичні рядки, переплетені шовковими нитками мелодійних акордів чекали на кожного, хто прийшов на свято тріумфу української пісні.

Багато відомих людей відвідали концерт Тараса Петриненка, зокрема революційна співачка Марія Бурмака та поетеса Тетяна Залужна (Любаша). Зі свого боку Тарас Петриненко подякував гостинний "Український дім" та відзначив особисто директора Юрія Стельмащука за допомогу в організації концерту.


Графік роботи:

8 червня

о 19:00