Виставки "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – День студента 2015»

 

З 12 до 14 листопада в Українському домі відбулись виставки "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – День студента 2015».

Під час виставок були представлені більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські ВНЗ.

Виставки традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, під час якого відвідувачі мали можливість поспілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

У ході виставки абітурієнти мали змогу дізнатися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь ознайомилась з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримала актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізналась про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також спілкувалися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці взяли участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Франції, Австрії, Іспанії, Латвії, Литви, Естонії, Словаччини.

Традиційно великими павільйонами були представлені навчальні заклади Франції, Чехії та Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Дата проведення:

12 - 14 листопада

11.00 - 18.00

Вхід вільний