Виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»

 

У просторих виставкових залах Українського дому з 6 по 8 квітня 2017 року в з неймовірними попитом відбулися дві освітні виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном».

В ході виставок протягом трьох днів були представлені більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі. Дані виставки традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, під час якого відвідувачі безпосередньо можуть спілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

Зокрема у виставці «Освіта та кар’єра – 2017» брали участь провідні вищі навчальні заклади країни – Київський політехнічний інститут, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Київський університет імені Бориса Грінченка та інші вищі навчальні заклади. У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки дізналися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам було представлено широкий спектр освітніх програм. Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь змогла ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також мали змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій. У цьогорічній виставці брали участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Італії, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Франції, Греції, Латвії, Литви, Туреччини, Болгарії, Словаччини, США. Традиційно великими павільйонами були представлені навчальні заклади Чехії та Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Графік роботи:

6-8 квітня

Вхід вільний.