Виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»

 

19-21 квітня 2018 року Український дім радо відчинив свої двері старшокласникам, студентам і батькам для відвідування двох виставок: "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2018», в ході яких були представлені більше 100 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.

Виставки традиційно є найбільшим заходом в Україні, який присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном. Під час виставок відвідувачі безпосередньо спілкувались з представниками українських та закордонних навчальних закладів. Зокрема у виставці «Освіта та кар’єра – 2018» брали участь провідні вищі навчальні заклади країни: Київський політехнічний інститут, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Київський університет імені Бориса Грінченка та інші вищі навчальні заклади.
У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки дізналися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" була розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам було представлено широкий спектр освітніх програм. Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь ознайомилась з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримала актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізналась про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також мали змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.
У цьогорічній виставці брали участь навчальні заклади і академічні агенції з Німеччини, Литви, Мальти, Румунії, Угорщини, Польщі, Словаччини, Чехії, США. Традиційно великими павільйонами були представлені навчальні заклади Чехії та Польщі, Румунії та Угорщини, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Графік роботи:

19-21 квітня