Виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»

 

19-21 квітня запрошуємо в Український дім старшокласників, студентів і батьків відвідати виставки "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2018», в ході яких будуть представлені більше 100 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.

Виставки традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

Зокрема у виставці «Освіта та кар’єра – 2018» братимуть участь провідні вищі навчальні заклади країни – Київський політехнічний інститут, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Київський університет імені Бориса Грінченка та інші вищі навчальні заклади.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Німеччини, Литви, Мальти, Румунії, Угорщини, Польщі, Словаччини, Чехії, США.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Чехії та Польщі, Румунії та Угорщини, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 19 до 21 квітня з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

З переліком учасників виставки Ви можете ознайомитись на сайті http://expo.osvitainfo.com.ua

Графік роботи:

19-21 квітня

з 11.00 до 18.00

Вхід вільний.