Виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»

 

16-18 листопада 2017 року в Українському домі відбудуться виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном».

Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставки "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2017», в ході яких будуть представлені більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.

Виставки традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Кіпру, Великої Британії, Німеччини, Канади, Італії, Чехії, Ізраїлю, Польщі, Франції, Швейцарії, Греції, Латвії, Литви, Туреччини, Болгарії, Словаччини, США.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Кіпру, Чехії та Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Виставки працюватимуть протягом трьох днів, з 16 по 18 листопада у приміщенні Українського дому з 11.00 до 18.00.

Вхід вільний.

З переліком учасників виставки Ви можете ознайомитись після 20 жовтня на сайті виставки «Освіта за кордоном» http://edu-abroad.com.ua

Графік роботи:

16-18 листопада

з 11.00 до 18.00

Вхід вільний