Виставки: "Освіта та кар’єра – 2016" та «Освіта за кордоном»

 

З 14 по 16 квітня в Українському домі проходила XXVIІ щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2016" та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Метою проведення виставки було залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері, формування єдиного українського освітнього простору, інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном, поширення інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування.

І цей різноплановий виставковий захід був присвячений саме вищій освіті в Україні та за кордоном.

У ході виставки, кожен бажаючий, мав змогу отримати інформацію про можливості освіти в Україні та за кордоном, безпосередньо від представників як українських, так і закордонних навчальних закладів.

Тих, кого цікавило навчання в Україні були представлені українські виші, серед яких НТУУ «Київський політехнічний інститут», Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Київський Університет ім. Бориса Грінченка, Донецький національний університет, Одеський національний медичний університет та інші вищі навчальні заклади з різних регіонів України.

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей, відвідувачі мали можливість прослухати тематичні семінари та презентації.

Виставка була розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися як в Україні, так і за кордоном, а також тих, кого цікавлять програми вивчення іноземних мов, середня освіта в Україні або за кордоном, та, звичайно, вища освіта.

У виставці брали участь навчальні заклади і організації з Австрії, Великобританії, Естонії, Іспанії, Кіпру, Латвії, Литви, Малайзії, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, України, Чехії.

Також у виставці брали участь провідні українські освітні агенції, Ізраїльський культурний центр при посольстві Держави Ізраїль в Україні, філія «Сохнут-Україна», проект «Маса».

Окремими павільйонами були представлені навчальні заклади Польщі, Латвії та Туреччини.

Організаторами заходу було Товариство «Знання України» за підтримки та участі Міністерства освіти та науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Графік роботи:

14 - 15 квітня – 11:00 – 18:00

16 квітня – 11:00 – 17:00

Вхід вільний.