Виставка сучасного живопису "ЛЕПТА"

 

З 15 по 17 грудня в Українськомудомівідбулась благодійнавиставкасучасногоживопису "ЛЕПТА" на підтримкубійців, поранених в АТО.

Ми живемо в особливий час - наша країнабореться за своєнезалежнемайбутнєвід контролю тоталітарноїдержави, цетакож час очищення і звільненняУкраїнивідкорупційногоминулого. У цей час багатохто з наших рідних, близьких, братівслужать на передовій. Ті, хтоприйняввиклик і поїхав на схід - робить свою частину, волонтери з усіхкінцівкраїни, жертвуючисвоїм комфортом і безпекою, з усіх сил підтримують наших бійціввгоспіталях і на фронті. У цей час у кожного з нас є можливість внести свою лепту в перемогу нашоїдержави і в майбутнєУкраїни.

Художники з різних міст України надали свої роботи для продажу і всі 100% коштів, зібраних при здійсненні цього проекту, підуть на заповнення гострих потреб наших воїнів (необхідні медикаменти, перев'язувальні матеріали, термобілизна і т.д.) У цьомупроектіАсоціаціяхудожників-християнспівпрацює з волонтерами та батальйономвійськовихкапеланів, якіслужатьбійцям у зоні АТО, щотижнянадаючидуховну і матеріальнудопомогу.
              
Купуючи роботу на данійвиставці, коженвніссвою лепту в перемогу нашоїкраїни і залишив собі на пам'ятьпрекрасну роботу професійногоукраїнського художника.

nikolay

Графік роботи:

15 - 17 грудня

З 9.00 до 19.00

Вхід вільний