Виставка «ПостМайдан» або «Хто він сучасний українець?»

 

З 18 по 28 лютого в Українському домі буде проходити виставка «ПостМайдан» або «Хто він сучасний українець?»

У Варшаві 22 грудня 2015 року відбулася виставка під назвою «ПостМайдан», організована німецькою журналісткою Анною Датан-Граевськи. Раніше вона часто відвідувала Україну.

Її візит в Україну у 2012 році і її бачення України було дещо іншим. Але коли почалися протестні події в Україні у 2015 році, Майдан та війна на Сході України з російською регулярною армією, Анна знову вирішила приїхати на два місяця. Результатом цієї поїдки було створення блогу в інтернеті у вільному доступі, щоб люди з різних куточків світу побачили думки та настрої українців.

Найбільш важливе питання, які були «Як змінилися для них Україна після Майдану, як впливає війна зараз на їхне життя?»

Думку та погляди людей вона вирішила виразити в фотографії.

Сама Анна про свою фотовиставку говорить так: «Україна звичайно змінилася за два останні роки. Як журналістка, я намагалася знайти кращі моменти історії України за останні 2 роки. По-моєму, кожна людина має право щось сказати. Я думаю, що якщо навіть ти живеш у великій оболонці ізоляції, багатства або невігластва, Майдан та війна впливає на твоє життя. Я хотіла про цей вплив поговорити з українцями. Україна, яку я знала раніше, помінялася в мапу протестів та війни».

Важливо ще те, що ця виставка вже проходила у Польщі і була представлена широкому колу людей (журналісти, політологи, громадські діячі), які у соціумі є головними регулятором настроїв усіх верств населення. І думка, яку хоче донести німецька журналістка європейській молоді, не є негативною. Підтримка, яку ми шукаємо в Європі існує. І творять її звичайні європейські люди.

Виставка фінансується фондом "The Marion Grafin Donhoff Fellowship for journalists", "Mercator" и фонд "ZEIT-Stiftung Ebelin und Gerd Bucerius" з Німеччини.

Часи роботи виставки: 11.00 – 19.00

Вхід вільний.

ПостМайдан

Графік роботи:

18 - 28 лютого

Часи роботи:

11.00 – 19.00

Вхід вільний