Виставка Марини Соченко «Заради майбутнього України»

 

18 лютого в Українському домі до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні першою відкрила естафету поминальних заходів художниця Марина Соченко. На виставці «Заради майбутнього України» вона представила понад 120 своїх робіт.

Пані Марина розповіла історію створення картин, де вона була з перших днів Майдану, писала портрети і сюжети Революції. На превеликий жаль, деяких героїв її картин, вже немає в живих, вони поповнили ряди Героїв Небесної Сотні. На відкриття революційного вернісажу прийшло багато молоді, яка вбирала кожне слово, почуте з уст художниці.

Коли почалася російсько – українська війна, Марина ходила разом з волонтерами в госпіталі, допомагала та малювала портрети поранених, добровольців, які пішли на фронт прямо з Майдану. Вони розповідали про своїх загиблих побратимів. Просили намалювати і їх.

Так виникли образи Героїв, що віддали своє життя заради майбутнього України. Ці твори представляють героїчну сторінку новітньої історії України, яка, втрачаючи кращих своїх синів і дочок, героїчно бореться за свою соборність, свободу і незалежність. Своєю творчою діяльністю Марина Соченко вносить вагомий внесок у справу розвитку українського національного мистецтва та патріотичного виховання молоді.

Графік роботи:

18 лютого