Виставка майстрів «Традиції. Творчість. Креатив»

 

З 30 листопада по 3 грудня 2017 року в Українському домі традиційно відбувалась щорічна виставка майстрів «Традиції. Творчість. Креатив».

Українські традиції – живі джерела народної мудрості, завжди були духовною основою життя українців. Нині народні традиції та мистецтво стали одним із головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності. Задля збереження культурного надбання України, підтримки національного виробника і великим бажанням показати усьому світові самобутність українських умільців, Український дім в цьому році залучив майстрів різноманітних напрямків діяльності.

«Ми прагнемо зберегти українську культуру і ще раз нагадати всім, щоб не забували своїх традицій і шанували справу наших предків. Виставка майстрів «Традиції. Творчість. Креатив» - це самобутній креативний простір, у якому українські умільці мали змогу продемонструвати культурні надбання – тонкі орнаменти рушників і сорочок, ювелірне плетиво різьблених дерев'яних шкатулок, гончарні іграшки та яскравий посуд, оригінальні вироби handmade, вишукані авторські прикраси та стильні аксесуари, автентичні українські сувеніри та подарунки, все для творчості і рукоділля та безліч різних цікавинок» - сказала безпосередній куратор виставки – Олена Нікіфорова. «Ми впевнені, що наші відвідувачі отримали велике задоволення від позитивної творчої атмосфери заходу, а також придбали красиві речі й вироби. Відвідувачі взяли участь у майстер-класах різного формату, де опановували ази народного мистецтва за участю народних майстрів, які демонстрували традиційну техніку народних ремесел» - наголосила Олена Вікторівна.

Графік роботи:

30 листопада - 3 грудня

з 11.00 до 19.00

Вхід вільний

 

ПРОГРАМА

> завантажити тут <