Виставка художника ArtSana (Оксани Бобровської)

 

15 лютого 2019 року в Українському домі відбудеться презентація виставки картин-дизайнерських хусток Оксани Бобровської.

Експозиція виставки складається з оригінальних хусток, які були створені на основі картин і акварельних етюдів, написаних Оксаною в різних куточках світу (Києві, Парижі, Римі, Флоренції, Венеції, Джунглях Амазонії, Перу і Бразилії). На створення багатьох картин художника надихають подорожі. За кожною роботою - емоції, фарби і враження, привезені з різних куточків світу.

Також буде представлена серія графічних робіт, більшість з яких є втіленням асоціацій художниці в жіночих образах (жінка-пантера, фея блакитних снів, містичний блюз, дівчинка - весна, силует, і інші).
На виставці Ви зможете не тільки доторкнутися до прекрасного, а й поспілкуватися з автором, дізнатися її бачення і світосприйняття, яке і підштовхнуло її на створення даних робіт.

У 1993 році Оксана посіла перше місце в конкурсі молодих художників в номінації "Графіка" в НТУУ (КПІ), в 1994 році пройшла її перша персональна виставка «Стиль», в 1995 році Оксана створила модельно-творчу лабораторію "ЛІОКС", в 1996 році відбулась її друга персональна виставка «Силует», в 2000 році була третя персональна виставка робіт "Акварель".
З 2000 року є учасницею різних загальних виставок в місті Києві

У 2018 році дизайнер Оксана створила український бренд хусток і прикрас MyScarf. Це бренд пропонує сьогодні вишукані чоловічі та жіночні платки, унікальні для українського ринку шарфи-кольє з натуральними каменями, шовкові хустки, шарфики, снуди, палантини і платки-картини з оригінальними авторськими малюнками дизайнера ArtSana. Всі вироби MyScarf виробляються вручну українськими майстрами з італійських тканин і фурнітури.
 
P.S. Подивитися колекції бренду можна на сторінках у соціальних мережах:
Facebook https://www.facebook.com/myscarf18
Інстаграм https://www.instagram.com/myscarf_craft/
Вхід на виставку за запрошенням.
Номер для питань щодо співпраці та запрошення – 067 674 77 33

Графік роботи:

15 лютого