Виставка художника ArtSana (Оксани Бобровської)

 

15 лютого 2019 року в Українському домі при повному аншлазі, відбулася презентація виставки картин-дизайнерських хусток Оксани Бобровської.

Експозиція виставки була наповнена колекцією з оригінальних, автентичних хусток, які були створені на основі картин і акварельних етюдів, написаних Оксаною в різних куточках світу (Києві, Парижі, Римі, Флоренції, Венеції, Джунглях Амазонії, Перу і Бразилії). На створення багатьох картин художницю надихають подорожі. За кожною роботою - емоції, фарби і враження, привезені з різних куточків світу.

Також на виставці було представлено серія графічних робіт, більшість з яких є втіленням асоціацій художниці в жіночих образах (жінка-пантера, фея блакитних снів, містичний блюз, дівчинка - весна, силует, і інші).
На виставці гості, друзі, партнери художниці мали змогу не тільки доторкнутися до прекрасного, але й у камерній обстановці, під класичні мелодії, поспілкуватися з автором, дізнатися її бачення і світосприйняття, яке і підштовхнуло її на створення даних робіт.

 

Графік роботи:

15 лютого