Виставка фотографій Seth

 

В Українському домі відбулась виставка фотографій SethНе

В Українському домі 5-6 березня 2016 року в рамках «Паризького променаду» проходила виставка фотографій Жюльєна Маллана, яка привернула увагу своїм авторським підходом до зафіксованого об’єктивом фотоапаратом миті відображені в малюнку у різних куточках планети .

Жюльєн «Сет» Маллан - майстер графіті, або, як ще називають художників, які розписували стіни, мураліст. Крім того, він займається фотографією, ілюструє книги, знімає документальне кіно і веде програму на французькому телеканалі «Canal +».

На виставці майстра були представлені фотографії, які переносять нас у різні куточки світу, часто покинуті, де Жюльєн створював свої малюнки – Китай, Індонезія, Ізраїль, Палестина, Мексика.

Художник переймається ідеєю опору і передає її через сучасні види мистецтва - муралізм, стріт-арт та інші види вуличного мистецтва.

«За майже десять років подорож стала для мене другою батьківщиною. Я не знайшов нічого кращого, щоб оцінити місто, вулицю, людей ніж намалювати їх. Я не говорю про нарис, що зображує екзотизм цих кварталів на краю світу, я говорю про малюнки на будівлях, банку акрилової фарби, валик, аерозольний балон, просто про цеглу, цемент і бетон. Я розповідаю про те, як я залишаюсь на день, на тиждень в одному кварталі, але не в мальовничому куточку, а у передмісті без будь-якої привабливості, в околичних кварталах, місцях, куди мистецтво, малюнок не потрапляють звіку. Такі місця надихають мене, вони мені нагадують людей, яких я зустрічаю, а потім створюю з них персонажі та ситуації, що розповідають вже їх власні історії», говорив Жюльєн Сет Маллан.

Графік роботи:

5 - 6 Березня

З 10.00 до 20.00

Вхід вільний