ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ КАРТИН
VI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ
«УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»

 

З 23 вересня по 5 жовтня 2018 року в Українському домі експонувалася експозиція робіт фіналістів VI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО».

Майбутнє – продовження, наслідок сьогодення. У сьогоденні відбуваються події, які формують майбутнє. Кожна людина може впливати на події та зміни. Майбутнє має бути закладене в теперішньому. Тематика конкурсу, «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» дала юним художникам України можливість висловити свої ідей про майбутнє своєї країни, намалювати той образ України, в якій би хотілося жити, навчатися, розвиватися сьогодні і в майбутньому.

В програмі заходу відбулось нагородження переможців, виступ художника, срібного призера шоу «Україна має талант - 4», лідера і засновника творчої команди «МаДенарт» -Дениса Дитинюка, творчість у віртуальній реальності, майстер-класи для юних учасників та фіналістів конкурсу.

У наймасштабнішому VI Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО», який традиційно проводить Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» (www.iff-charity.org) брали участь більше ніж 1000 картин. За результатами оцінювання журі Конкурсу, до складу художньої експозиції VI Всеукраїнського конкурсу увійшли картини переможців Конкурсу малюнка – призери та номінанти.

 

Графік роботи:

23 вересня - 5 жовтня