ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ КАРТИН
VI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ
«УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»

 

В неділю 23 вересня 2018 р. о 13:00 в Українському домі відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців VI Всеукраїнського Конкурсу дитячого малюнка «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО».

Майбутнє – продовження, наслідок сьогодення. У сьогоденні відбуваються події, які формують майбутнє. Кожна людина може впливати на події та зміни. Майбутнє має бути закладене в теперішньому. Тематика конкурсу, «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» дала юним художникам України можливість висловити свої ідей про майбутнє своєї країни, намалювати той образ України, в якій би хотілося жити, навчатися, розвиватися сьогодні і в майбутньому.

В програмі – нагородження переможців, виступ художника, срібного призера шоу «Україна має талант - 4», лідера і засновника творчої команди «МаДенарт», Дениса Дитинюка,  творчість у віртуальній реальності, майстер-класи для юних учасників та фіналістів конкурсу. Також, цього дня відкриється експозиція робіт фіналістів Конкурсу.

Виставка фіналістів Конкурсу буде експонуватися в Українському домі з 23.09.2018 по 05.10.2018. Відвідати виставку Ви зможете з понеділка по неділю з 10:00 до 18:00.

У наймасштабнішому VI Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО», який традиційно проводить Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» (www.iff-charity.org) брали участь більше ніж 1000 картин. За результатами оцінювання журі Конкурсу, до складу художньої експозиції VI Всеукраїнського конкурсу увійшли картини переможців  Конкурсу малюнка  – призери та номінанти.

Графік роботи:

23 вересня - 5 жовтня

з 10:00 до 18:00