VIII Міжнародний конкурс "PREMIER"

 

3 березня 2018 року в Києві стартував VIIІ Міжнародний конкурс "PREMIER". Засновник і організатор цього конкурсу - міжнародний благодійний фонд "ВІВАТ АРТ", який відомий музичній громадськості по конкурсам імені Дмитра Бортнянського та Євгена Станковича.

Конкурс проходить за сприяння Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. "PREMIER" обєднує в собі 3 окремих конкурси в кожному з яких своя колегія журі. Учасники розподілили за віковими категоріями: А - до 9 років; В - 10-13; С - 14-17; D - 18-25 (хореографія), 18 - 36 (вокал).

"Конкурс виконавців хореографії" допомагає розвивати напрямок, як класичного балету, так і сучасного, народного та естрадного. Голова журі – заслужений артист України Максим Чепік.

"Конкурс виконавців академічного вокалу" об’єднує як маленьких вокалістів, так і професійних виконавців. Голова журі – лауреат премії імені Тараса Шевченка, народний артист України Валерій Буймістер. Особливою гордістю була номінація - "Оперний вокал", де змагалися майбутні зірки оперного мистецтва.

Цього року група учасників з 14 до 17 років перевершила всі сподівання – 40 вокалістів! Ними були представлені всі музичні училища України. Родзинкою цьогорічного конкурсу була нова номінація - "Конкурс виконавців естрадного вокалу».

Заявки подали більше 200 солістів, 28 вокальних ансамблів, 8 хорів, 27 хореографічних колектива учасників з Білорусі, Вірменії, Китаю, Польщі. Всі області України скерували свої таланти прийняти участь в цьому конкурсі. Також на конкурс приїхали учасники з Луганської та Донецької областей. Київський національний університет імені Тараса Шевченка в Мистецькому салоні на протязі двох днів приймав учасників "Конкурсу виконавців академічного вокалу".

Графік роботи:

4 березня