Відкриття фотовиставки Альони Сапонової FLOWER CLOUD

 

У четвер, 7 квітня, о 19:00 у медіа-лаунжі Українського кризового медіа-центру (Український дім) відбудеться відкриття фотовиставки Альони Сапонової FLOWER CLOUD.

Фотовиставка FLOWER CLOUD – це своєрідна гра з реальністю, коли фотограф розбиває оточуючий світ на одиничні фрагменти, а потім за допомогою погляду сторонньої людини утворює нові сенси з отриманих знаків. Героями робіт авторки стали відомі діячки культури: Катерина Молчанова, Яна Бучко, Юлія Кавтарадзе, Ольга Фрединська, Євгенія Кулеба, Ілгама Аллахвердієва.

Мистецькі ідеї Альони Сапонової далекі від традиційного використання фотографії: якщо зазвичай світлини звертаються до оновлення минулого,  то роботи авторки мають на меті формування нового погляду аудиторії тут і зараз.

Абстрактні фактури є спробою передати не візуальні почуття у візуальній формі, а естетичні людські образи, які є втіленням зорових художніх ідей. Ці два полюси примхливо поєднуються та взаємодіють між собою. Авторське співставлення живого та неживого стає наближеним до колажу як за формою, так і за змістом. Як наслідок, фотографії починають сприйматися не окремо, а у їхній цілісності.

Альона Сапонова з дитинства пов'язана з фотографією та мистецтвом. Спочатку Альона пробувала себе у різних сферах (маркетинг, PR, модельний бізнес), та все ж із появою у руках камери - знайшла фотографію як своє покликання. Вивчала мистецтво у Львівській академії мистецтв, фотографію у школі PhotoCULT у майстрів Олександра Ляпіна та Анни Войтенко. У рамках курсу Олександра Ляпіна Альона брала участь у груповій виставці «ОМ» у «Я Галереї». Авторський проект «Живі думки» Альони Сапонової був представлений в Мистецькому Арсеналі на виставці «Арсенал Ідей».

Режим роботи фотовиставки FLOWER CLOUD
Місце: медіа-лаунж Українського кризового медіа-центру (Український дім)  
Дата: 7 – 22 квітня 2016 року
Час: 10:00 – 18:00 (без вихідних)

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Альони Сапонової, +38 067 509 52 53, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи:

7 – 22 квітня

10:00 – 18:00