Відкритий Всесвітній та Всеєвропейський чемпіонат з японських шахів Сьогі

 

3-6 серпня 2017 року в Українському домі проходитиме Відкритий Всесвітній та Всеєвропейський чемпіонат з Сьогі за участі всіх голів Європейських Сьогі Асоціацій (FESA Meeting) і підтримки іноземних посольств та представництв в Україні.

На підтримку оголошення Президентом України Петром Порошенком 2017 року роком Японії в Україні, Українська Федерація Сьогі виступила з ініціативою проведення в Україні Відкритого Всесвітнього та Всеєвропейського чемпіонату з японських шахів Сьогі (ESC/WOSC) та вперше отримала перемогу за більшістю голосів серед європейських Федерацій Сьогі на право проведення цього заходу.
Сьогі – це стародавня японська гра шахового напрямку, яка є невід’ємною частиною японської культури.
Чемпіонат Європи з Сьогі (ESC) проводиться з 1985 року, а Відкрита світова першість (WOSC) з 2000 року. З кожним роком гра набуває все більше популярності та стає світовим трендом. Всесвітній та Всеєвропейський чемпіонат ESC/WOSC основна і найбільш очікувана подія в світі Сьогі, яка збирає найсильніших світових гравців, а проведення  2017 в Україні Чемпіонату ESC/WOSC – прояв найвищої довіри до нашої країни.
Чемпіонат ESC/WOSC, який проходитиме в Києві 3-6 серпня за підтримки Японської Сьогі Асоціації (JSA), Федерації Європейських Сьогі Асоціацій (FESA) визначить найсильнішого гравця Європи (ESC) серед представників Австрії, Білорусії, Бельгії, Великобританії, Греція, Грузія, Ісландії, Італія, Іспанія, Монако, Нідерланди, Норвегії, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини,Чехії, Фінляндії, Франції, Угорщини, Швеції, Швейцарія а також дасть можливість взяти участь в рамках WOSC гравцям з усього світу: Бразилія, Гонконг, Канада, Єгипет, Ізраїль, Китай, Кот-Д’Івуар, Малайзія, Мексика, Монголія, Нова Зеландія, Перу, Португалія, Саудівська Аравія, Сінгапур, США, Тайвань, Таїланд, Туреччина, Чилі, Японія.
Учасники Української Федерації Сьогі протягом багатьох років достойно представляють Україну на європейських та світових турнірах та отримують перемоги – ESC 2005 р. (Пардубіце, Чехія), ESC/WOSC, бліц 2008 р. (Пардубіце, Чехія), ESC/WOSC третє місце 2013 р. (Мінськ), ESC 2015 друге місце  (Прага), ESC/WOSC перше місце серед команд 2015 р. (Прага). Представниця української команди серед жінок протягом багатьох років є переможницею чемпіонатів.
Проведення в Україні Чемпіонатів ESC/WOSC є надзвичайно важливою подією для нашої країни, це унікальна можливість зміцнити імідж України в світі та зробити Київ справжньою інтелектуальною та культурною столицею.

Графік роботи:

3-6 серпня