VI З’їзд гастроентерологів України – значна подія в світі сучасної гастроентерології та дієтології

 

Два дні поспіль із 28 по 29 вересня 2017 року в Українському домі проходив VI З’їзд гастроентерологів України. Українська Гастроентерологічна Асоціація радо зустрічала на З’їзді лікарів гастроентерологів, терапевтів, ендоскопістів, сімейних лікарів, дієтологів та лікарів інших спеціальностей з України, країн СНД та Європи.

Наукова програма передбачала пленарні та секційні засідання з обговоренням широкого кола питань, проведення круглих столів, панельних дискусій, лекцій майстер-класів та ін.

В рамках З’їзду проходила робота секцій з питань діагностики, лікування та профілактики хвороб: - Шлунку; - Печінки та біліарної системи; - Підшлункової залози; - Кишечника, коморбідної патології.

Запланована секція з питань раціонального харчування в профілактиці та лікуванні захворювань органів травлення та інших органів та систем, секція з питань громадського здоров’я, секція молодих вчених, ендоскопії, з питань організаційної та правової бази роботи лікарів, питання діяльності Асоціації та осередків УГА пройшла при повному аншлазі.

Були підведені підсумки конкурсу робіт молодих вчених. Участь українських лікарів у цій конференції дозволила підвищити рівень їх знань щодо сучасних методів профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення та сприяла покращенню ефективності роботи УГА.

Графік роботи:

28-29 вересня

Початок о 9.00.