VI Київська міжнародна книжкова виставка

 

З 10 по 13 грудня в Українському домі відбулась VI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти».

«Незважаючи на складну ситуацію в країні, ми повинні читати, писати нові книги і їх видавати, бо книга – це джерело знань. Ніколи не соромно сказати, що ти щось читаєш і що це зараз модно. Є речі, які ніколи не займають друге місце і які  не стають непотрібними. Мій учитель казав, що книги які ми зараз купуємо, колись будуть читати наші діти. Я вірю у його слова і гордий, що в Україні живе видавнича справа», - з такими вітальними слова звернувся до відвідувачі директор Українського дому Юрій Стельмащук.

Цього разу на виставці понад 60 вітчизняних видавців презентували свої книжкові видання. Особливу увагу було присвячено новим сторінкам та героям сучасної історії України. Зокрема, видавництво «Юстініан» представляло книгу ув’язненої льотчиці Надії Савченко «Сильне ім’я Надія», Самміт-книга – видання волонтера-правозахисника Валерія Макеєва «Прозивний 911, або 100 днів у полоні», чернігівські видавці презентували книгу Тетяни Пакалюк «Егоїстка», присвячену медикам, волонтерам, учасникам АТО.

Чимало видань присвячено вивченню відомих і невідомих сторінок історії України. Увагу відвідувачів виставки привернули презентації на стенді видавництва «Кліо» історичних видань «Малі українські діярії XVII-XVIIIст.» та «Самі про себе: Автобіографії українських митців 1920-х років» за участю письменника, історика  Валерія Шевчука та доктора філологічних наук, професора Раїси Мовчан.
Книга – завжди найкращий подарунок.

Графік роботи:

10 - 13 грудня

З 10.00 до 19.00

Вхід вільний