«Великодні дзвони»

 

Другого дня після Великодня, а саме в понеділок 9 квітня, команда «Фонду волонтерів України» спільно з ДП «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», для дітлахів вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - дітей-переселенців.

Весь тиждень після Великодня – святковий, в цю пору можна не лише відпочивати, але й повноцінно займатися добрими справами. Ото ж команда «Фонду волонтерів України» спільно ДП «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», що відбудеться 9 квітня з 15:00 до 17:00 години. Гостями свята будуть дітлахи, що так потребують нашої уваги і тепла, зокрема діти-сироти, діти з багатодітних родин та малеча, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - діти-переселенці.
В програмі: ігри, конкурси, польова кухня, позитивні емоції, гарний настрій, а також кожен учасник заходу отримає подарунковий набір – великодній кошик. Мета благодійної акції – наповнити життя цих діточок любов’ю і теплом, подарувавши відчуття свята, атмосферу добра, миру та єдності.

То ж давайте разом, наповнимо життя цих діток справжньою казкою.

Для бажаючих підтримати благодійну акцію, контакти:
Кирило Гоголь - 050-338-41-22
Надія Карпенко - 096-200-68-40

Єднаймося заради добра, бо тільки разом ми змінимо світ на краще!!!

Графік роботи:

9 квітня

з 15:00 до 17:00