Укрфілекспо 2018

 

З 9 по 14 жовтня 2018 року в Українському домі відбувалась, організована Укрпоштою, XVI Національна філателістична виставка - «Укрфілекспо 2018».

Цього року вона була присвячена 100-річчю випуску перших поштових марок України. На ній були представлені 127 унікальних філателістичних експонатів колекціонерів з України та світу.

Що спільного між першими українськими марками та грошима? Які пошти світу виготовляють марки із незвичних матеріалів – каміння, тканини та мережива, шкіри та металу? Як художники створюють марки? Чому світові Будинки моди Givenchy, Emanuele Ungaro та інші долучаються до створення знаків поштової оплати? Які колекції марок отримали призові місця в Лондоні та Нью Йорку? Відповіду на ці запитання отримала чимала кількість відвідувачів та гостей виставки.

Кожного дня на виставці відбувалися спецпогашення та введення в обіг нової поштової продукції, в т. ч. ексклюзивної. Зокрема, поштового блоку «Перші українські поштові марки доби визвольних змагань 1917–1921 років» та вперше НБУ і Укрпошта презентували унікальний сувенірний буклет з поштовим блоком і монетою, випущеним на честь 100-річчя перших поштових марок України.
Протягом п’яти днів відбувалися майстер-класи, лекторії художників, що створюють гроші та поштові марки та образ сучасної України.

Графік роботи:

9-14 жовтня