Український сувенір – 2016. Україна – країна майстрів

 

З 27 по 30 жовтня в Українському домі за багаторічною традицією пройшла Всеукраїнська виставка «Український сувенір – 2016. Україна – країна майстрів».

Українські традиції – живі джерела народної мудрості завжди були духовною основою життя українців. Вони формувалися протягом багатьох століть і є складовою частиною не лише історії нашого народу, а й сьогодення. Нині народні традиції та мистецтво стали одним із головних чинників відродження українського народу, його національної свідомості та людської гідності.

Задля збереження культурного надбання України, підтримки національного виробника і з великим бажанням показати усьому світові самобутність українських умільців, Український дім в цьому році залучив  майстрів різноманітних напрямків діяльності. На цьому заході були представлені вишукані авторські прикраси та стильні аксесуари; сповнені народного гумору гончарні іграшки та яскравий посуд; тонкі орнаменти рушників і сорочок, оригінальні вироби handmade, все для творчості і рукоділля та безліч різних цікавинок.

Також широко були представлені роботи Ганни Михайлівни Ушеренко — української майстрині художньої вишивки, заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Вона володіє усіма техніками вишивки, зокрема відтворює візерунки давніх чоловічих сорочок. Серед її робіт є ціла серія відтворених один до одного сорочок гетьмана Полуботка. Вишиті нею сорочки подаровані сімом президентам, серед яких і Білл Клінтон.

Відвідувачі отримали велике задоволення від позитивної творчої атмосфери заходу, та змогли придбати красиві речі й вироби! Відвідувачі виставки також взяли участь у майстер-класах різного формату, а саме: опанували ази народного мистецтва за участю народних майстрів, які продемонструють традиційну техніку народних ремесел, розширили свій кругозір та ознайомились з сучасними видами творчості та рукоділля. Сувенір, виготовлений з любов’ю – завжди найкращий подарунок для близької людини!

Графік роботи:

27-30 жовтня

з 10.00 до 19.00

вхід вільний