Український дім пам’ятає...

 

Урочиста академія «Український дім пам’ятає...» з нагоди днів пам’яті Героїв Небесної Сотні пройшли в концертному залі Українського дому. Двоє воїнів винесли на сцену півтора метрову ікону Покрова Пресвятої Богородиці під акомпанемент мелодії Мирослава Скорика «Мелодія».

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

«Слава Ісусу Христу! Слава Україні!» — починає свій виступ представник УАПЦ Віталій Даньчак після кілька хвилинного відеоряду на екрані з кадрами з АТО.

«Якби цю загарбницьку операцію на сході України не називали, ми розуміємо, що це війна. Війна почалася тут, в самому серці нашої Батьківщини — на Майдані Незалежності». Митрофорний протоієрей УАПЦ отець Віталій Даньчак зазначив також важливий історичний момент, в якому ми всі опинилися, що духовність і Божий сенс у всіх подіях, які сталися на Майдані в 2013-2014 роках і те, що Небесна сотня не марна, а ми повинні пам’ятати про них.

Директор Українського дому Юрій Стельмащук, який також був активним учасником тих подій Майдану, зазначив: «Ми вже ніколи не станемо рабами, після того, шо зробили на Майдані. Тому вірю, що сьогодні народжуються та нація, яка дійсно доведе справу до кінця і країна через певний час буде представлена на найвищому рівні».

На сцену вийшли матері та близькі загиблих на Майдані.

Графік роботи:

18 лютого