Україна відзначила початок дії безвізового режиму з ЄС

 

10 червня 2017 року на Європейській площі Києва відбувся культурно-мистецький захід під символічною назвою “БЕЗВІЗ”.

Цей захід був присвячений вступу в дію з 11 червня 2017 року безвізового режиму України з Євросоюзом, майже з усіма країнами шенгенської зони. Адже, саме цього прагнула уся прагматична та освічена частина громадян нашої країни. За досягнення цієї історичної мети для українців ми з відвертістю можемо стверджувати, що це найбільша заслуга Президента України Петра Порошенка.

Багато років копіткої праці усіх гілок влади у різні періоди нашої новітньої історії України та довіра до української нації зі сторони наших західних партнерів увінчалась безвізовим режимом.

Звичайно, згодом українські громадяни на практиці матимуть змогу оцінити усі переваги «безвізу», але в цей прекрасний погодній суботній день українці зустрілись в Києві на Європейській площі під час потужного концерту, в якому взяли участь такі відомі виконавці як: Антитіла, Руслана, Kozak System, Піккардійська терція, Христина Соловій, Тарас Чубай /Плач Єремії, Katya Chilly Group , що разом в одному подиху дочекатись початку нової віхи у своєму житті. Звернувся до українців з промовою, під час концертної програми і Президент України - Петро Порошенко, який був особисто присутній з українськими громадянами на Європейській площі.

Потрапити на концерт мали змогу всі бажаючі, не зважаючи на масштабність заходів безпеки.

ДП “Український дім” - партнер цього мистецького заходу, який із усією відповідальністю підтверджує європейський напрямок у розвитку України.

Графік роботи:

10 червня

о 20:00