Ukrainian Open 2018: Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок, подія для людей, які втомилися ламати голову над тим, як зустріти літо.

 

З 1 по 3 червня поточного року в Українському домі відбувався Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок.

Ukrainian Open 2018: Чемпіонат зі швидкісного збирання головоломок - це можливість відкрити для себе світ головоломок, а також поринути в атмосферу захоплюючої та безкомпромісної спортивної боротьби. Спортсмени та просто любителі головоломок з різних куточків України, а також з ближнього та дальнього зарубіжжя, змагалися у 18 офіційних дисциплінах WCA (кубік Рубіка 2х2,3х3,4х4,5х5, піраміда, скьюб, мегамікс, клок, скваер-1 та інших). Крім того, кожен бажаючий мав змогу спробувати свої сили в змаганнях та показати вміння збирати на швидкість різні головоломки.
За словами організаторів, Ukrainian Open 2018 зібрав велику кількість любителів головоломок, а це 250 участників. Цей чемпіонат був насиченим яскравими спортивними подіями, адже кожен день розігрувалися комплекти нагород у 18 дисциплінах, та було встановлено 7 національних рекордів. Завершився Ukrainian Open 2018 фіналом в головній дисципліні «Кубик Рубика 3х3», де переможцями в категорії збирання кубіка 3х3 стали: перше місце здобув Максим Єлі - 9,10 секунд (середній час), друге місце - Микита Титар - 9,13 секунд (середній час), а третє місце - Максим Жаров- 9,15 секунд (середній час).
В категорії збирання кубіка 2х2 пермогу здобув Лев Голуб - 2,41 секунди (середній час) -Національний рекорд! Друге місце зайняв Владислав Жидков - 2,67 секунди (середній час), а третє місце - Максим Єлі - 3,05 секунди (середній час).
В категорії збирання кубіка 4х4 пермогу здобув Максим Єлі - 32,52 секунди (середній час), друге місце отримав Микита Ковальчук - 34,66 секунди (середній час), а третє місце посіла Евгенія Мельникова - 37,28 секунд (середній час).
Окрім цього, Микита Ковальчук зібрав кубік 3х3 за 7,86 секунди (по середньому часу), повторивши, тим самим, рекорд Івана Винника, який утримувався ще з 2016 року.
В програмі Ukrainian Open 2018 були не тільки спортивні змагання. Показувати свою вправність у володінні мистецтвом збирання головоломок мали можливість учасники конкурсу мозаїк. На ваших очах кубики Рубики перетворювалися з головоломки на предмети мистецтва.

Графік роботи:

1-3 червня